Katalog produktowy – Savio

Katalog produktowy to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

Katalog produktowy porządkuje Twoje produkty i usługi, dzięki czemu klienci będą mogli zapoznać się z pełną ofertą nie pomijając żadnego szczegółu. W ramach prac związanych z katalogiem produktowym oferujemy zdjęcia produktowe, które wykonujemy własnym sprzętem do fotografii produktowej, zakupionym w ramach dofinansowania z projektu unijnego. Następnie możemy zaproponować formę, a nawet treść każdego produktu oraz usługi. Dobierzemy odpowiednie grafiki tła, po czym przygotujemy wstępny zarys katalogu. Po akceptacji projektu przystępujemy do projektowania katalogu strona po stronie w najwyższej rozdzielczości. Po akceptacji całości przystępujemy do wydruku katalogu. W dalszej części możemy zająć się dystrybucją katalogu drogą pocztową, a nawet osobiście w formie marketingu bezpośredniego.

To jeszcze nie wszystko. Wykonany katalog możemy uruchomić w formie elektronicznej w postaci multimedialnej książki, w której kartki można przewracać myszką, tak jak w zwykłej książce. Kartki drogą animacji przewracają się, a użytkownik słyszy charakterystyczny dźwięk przekładania kartki.

Publikacja przygotowanego katalogu w social mediach (np. facebook) wymaga dodatkowej pracy graficznej. W tym zakresie oferujemy przygotowanie katalogu do publikacji w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *