Fundacja AVALON zajmuje się bezpośrednią pomocą niepełnosprawnym i organizuje eventy z tym związane. Adres strony WWW projektu Avalon Extreme to: https://avalonextreme.pl. Nasze logo doczekało się publikacji na wielu stronach internetowych, w Social Mediach, spotach internetowych i telewizyjnych oraz wielu innych miejscach.

Firma Rostar – Agencja Interaktywna / Software House – jest autorem Logo projektu Avalon Extreme fundacji Avalon.

Zacznijmy od początku. Pakiet na poziomie LOGO PREMIUM pozwolił na zaproponowanie 20 różnych propozycji logo do wyboru. W tym pakiecie modyfikacje mogły być realizowane jednocześnie na kilku propozycjach, aby finalnie wyłonić ostateczną wersję logo.

Propozycje logo zostały zwizualizowane na koszulkach, aby ułatwić wybór ostatecznej wersji. Wizualizacje są możliwe na przeróżnych elementach: czapkach, dowolnych elementach ubioru, pojazdach, gadżetach, budynkach oraz dowolnych elementach.

Spośród propozycji wybrano jedną która się spodobała najbardziej. Ta propozycja miała zostać przedstawiona jeszcze w kilku różnych odsłonach, aby wybór był jak najbardziej świadomy. Przygotowaliśmy 12 kolejnych propozycji logo, zbliżonych do wybranego.

Przed wyborem ostatecznej wersji zostaliśmy poproszeni o jeszcze kilka różnorodnych propozycji, aby upewnić klienta co do ostatecznego wyboru. Wybrany pakiet na to pozwalał. Przygotowaliśmy 13 kolejnych wersji logo widocznych poniżej,

logo przyjęło swoją ostateczną formę:

Stworzone logo zostało wykorzystane w wielu miejscach: